FLY CHIP TUNING

Fly Chiptuning İngiltere chiptuning konusunda uzman DTS ve Spider®  markalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır  bu markaların üreticisi Marsden Technologies Limited ürün yelpazesinin kurucusu ve tasarımcısı Mike Marsden tarafından yönetilmektedir. Mike Marsden 1990 yılında tuningbox ürünleri ile İngiltere pazarında öncü bir rol oynadı. Mike Marsden’in “The Best or Nothing” sloganı ile Spider® markası kurulmuştur ve bu slogan o zamanlardan günümüze kadar ürün geliştirmeye yardımcı olmuştur.

Spider® 2000’li yılların başında çok kanallı ayarlama ve devir algılama tuning’i geliştiren ilk İngiltere şirketi oldu. Bu 18 yıllık tarihinde Tuningbox ve chiptuning çözümleri, araca özel yazılım ve dokunmatik yüzey teknolojisi olarak Spider® ve DTS sektörde çığır açan fikir ve yenilikçi yönü ile gelişerek günümüze kadar başarı ile gelmiştir.

Tüm ürünler İngiltere’de kendi tesislerinde üretilmektedir. Saatte 400 adet üretim kapasitesine sahip bu tesis ile DTS ve Spider®  sektördeki büyük üreticilerden biri olmuştur.

Sertifkalar

Tüm Spider® ürünleri, EMC 2004.108.EC Yönergesi’ne uygun olarak test edilmiş ve kullanılmak üzere sertifikalandırılmıştır.

Tüm araçlarda güvenle kullanılabilir

Her adımda dikkat ve özen gösterilmiştir.

Test ve belgelendirme şirket bünyesinde  olarak gerçekleştirildi.

Elektronik standartlar ile ilgili mevcut tüm mevzuatın ötesinde test edilmiştir.

En katı ve zorlayıcı seviyelere göre onaylandı.

KC Onaylı kablosuz teknoloji