Ecu Yazılım – ECU REMAPPING

Haritalarımız tekrar tekrar güvenilir ve etkili olarak kanıtlandı. Güç ve torkta inanılmaz kazanımlar sunabilsek de, güvenli ve mantıklı ayarlamaya inanıyoruz – bu yüzden müşterilerimiz zaman ve tekrar geri dönüyor. Herhangi bir yazılım arızasına karşı ömür boyu garanti veriyoruz, ayrıca tüm orijinal haritalar, aracın gelecekte herhangi bir noktada orijinal formatına geri döndürülmesine izin veren özel bir sunucuda yedekleniyor.
Herhangi bir tekrar kapama işlemi yapmadan önce, aracın doğru durumda olduğundan ve mevcut motor sorunlarının bulunmadığından emin olmak için her zaman tam bir teşhis sağlık kontrolü gerçekleştiririz. Sürülebilirlik ve güvenilirliğin performans kadar önemli olduğuna inanıyoruz ve bu nedenle FlyChip Tuning ile ayarlamayı seçtiğinizde aracınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Artan yakıt fiyatlarında giderek daha popüler olan ECU verilerini yakıt verimliliğini artırmak için yeniden ayarlayabiliriz. Torktaki artış, daha az vites değişimine ve gaz pedalı hareketine izin verecek,yakıt tasarrufu ve sürüş kabiliyetinde iyileşme sağlayacaktır.Güvenlikten ödün vermeden daha rahat sürüş sağlar.